چین موتور سیکلت توله سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : lv

شماره تلفن : 13996337686

Free call
Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.

شرکت تولید موتور سیکلت چونگ کینگ آند ، آموزشی ویبولیتین

 

هنر موتوس

Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.
<-Video Images->
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, وارد کننده, صادر کننده
مارک های: آندز تعداد کارمندان: 200~400
فروش سالانه: 30000000-80000000 سال تاسیس: 2004
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

 

 

Andes Motos از اهمیت ضمانت قطعات یدکی که مربوط به وعده های آینده است آگاه است.بیش از 100 تامین کننده قطعات بدون هیچ مشکلی به آند خدمات می دهند.

 
Andes Motos موتورسیکلت‌های مختلف و محصولات مرتبط (CBU، CKD، قطعات یدکی) را در کارخانه Dadukou (یک پارک صنعتی با مساحت 32400 ㎡، بیش از 300 کارمند، 2 خط موتور، 3 خط مونتاژ، 1 مرکز R&D) تولید می‌کند.حجم صادرات حدود 20000 دستگاه در ماه است.موتورسیکلت های آند سهم بازار بزرگی در آمریکای لاتین دارند.مدل Smash آن پرفروش ترین توله در آرژانتین و شماره 1 صادراتی برای مدل تک توله در چین است.علاوه بر بازار آمریکای لاتین، Andes Motos همچنین مشارکت خود را با مشتریان در آسیا و آفریقا پیش می برد و بازارهای جدیدی را توسعه می دهد.
 
چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 1
 
Andes Motos به عنوان سازنده مجاز (OEM و ODM) برای برخی از مارک های معروف در سراسر جهان، توانایی خود را برای پیش بینی و برآورده کردن نیازهای در حال تغییر مشتریان افزایش می دهد.ما مشتاق ارائه افزایش بهره وری، رقابت و سودآوری به مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما هر فرصتی را برای ارائه بیشتر به مشتریان جهانی دنبال می کنیم.
 
شرکت ما ودیو
 
چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 2

 
تاریخ

آندز موتوس این یکی از معتبرترین تولید کنندگان موتور سیکلت در شهرداری چونگ کینگ است و مترادف با OEM موتور سیکلت در چین است. شرکت تولید موتور سیکلت چونگ کینگ کینگتون - لیانگ ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به آند موتوس است.

The essential mission of Andes Motos is creating a win-win situation with customers. مأموریت اساسی آند موتوس ایجاد یک موقعیت برنده با مشتریان است. Super quality and competitive price are focused on our products that deliver great success to every customer. کیفیت عالی و قیمت رقابتی روی محصولات ما متمرکز شده است که موفقیت بزرگی را به هر مشتری ارائه می دهد. The strength of Andes Motos lies in the powerful synergy of its skilled people, its market-driven solutions, its advanced technology and its customer-oriented policy. قدرت آند موتوس در هم افزایی قدرتمند افراد ماهر ، راه حل های بازار محور ، فناوری پیشرفته و سیاست مشتری مداری خود نهفته است. Andes Motos is good at coping with market trend. آند موتوس در کنار آمدن با روند بازار خوب است. Benefiting from its speedy reaction, every new model has stirred the target market. هر مدل جدیدی که از واکنش سریع آن بهره می برد ، بازار هدف را برانگیخته است. Meanwhile, aiming to be the best is nature at Andes Motos, whether it's in the way we produce our high-quality products or the way we manage our businesses and engage with customers. در همین حال ، هدف بهترین بودن ، طبیعت در آند موتوس است ، خواه به طریقی که محصولات باکیفیت خود را تولید می کنیم و یا نحوه مدیریت مشاغل خود و تعامل با مشتریان. And with high sense of quality control, Andes people increase a faith in customers that the motorcycles made by Andes are for high-class quality as for excellence in customer service and value to the society. و با حس بالای کنترل کیفیت ، افراد آند ایمان به مشتریان را افزایش می دهند که موتورسیکلت های ساخته شده توسط آند برای کیفیت کلاس بالا و همچنین برای برتری در خدمات به مشتری و ارزش برای جامعه است. Consequently Andes Motos is certified by ISO 9001:2008 and ISO14001:2008. در نتیجه آند موتوس توسط ISO 9001: 2008 و ISO14001: 2008 گواهی شده است.
 
سرویس

Andes Motos به عنوان تولید کننده مجاز (OEM و ODM) برای برخی از مارک های معروف در سرتاسر جهان ، توانایی خود را در پیش بینی و برآورده کردن نیازهای متغیر مشتریان افزایش می دهد. ما مایل به افزایش بهره وری ، رقابت پذیری و سودآوری برای مشتریان در سراسر جهان هستیم. ما هر فرصتی را برای ارائه بیشتر به مشتریان جهانی دنبال می کنیم.

تیم ما

نوآوری روح بخش تحقیق و توسعه آند است.طراحان و مهندسان ما بیش از 5 سال در ODM و توسعه مدل های جدید متخصص هستند.تعهدات آنها شامل تعدیل و بهبود مدل‌های فعلی، طراحی و توسعه مدل‌های جدید، تحقیق و بررسی مفهومی جدید، و پیش‌بینی و تحلیل روند آینده است.تجربه غنی و دانش گسترده آنها در مورد محصولات ما قدرت آند را تقویت کرد.علاوه بر این، مرکز تحقیق و توسعه آند اغلب با استودیوهای طراحی خارج از کشور همکاری می کند.هر سه ماه یک مدل کاملاً جدید را عرضه خواهیم کرد.

 

چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 1

چین Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. نمایه شرکت 2

  • دیگو

    دیگو
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما